İletişim

444 4 165

Sargı Kağıtlar

Bu ürünümüz baskısız sargılık kağıt, yağ geçirmeyen sargılık kağıt, yağlı kağıt, aydınger kağıt olarak adlandırılmaktadır.Bu ürünümüz mimarlar ve sanat fakültesi öğrencileri doğrulusunda da aydınger kağıt olarak kullanılmaktadır. Bu ürünümüz fast food, şarküteri ürünleri gibi birçok yer de işlemleri yürütülür.

Ayrıca çikolata, et ve et ürünlerinin ya da unlu mamullerin kullanımları da gerçekleşiyor. Restoranlarda, çikolata butiklerinden tutunda kasaplarda ve pastanelerde rahat bir şekilde kullanılıyor. Özel 1. Kalite Finlandiya menşeili yağlı kağıdı yardımıyla yağa karşı mukavimdir. 0 selülozdan üretilmiştir. Hurda kağıt kullanılmamıştır. Fast food, restoran, şarküteri, çikolata butikleri, peynir dükkanları, kasap, et ve et ürünleri satan dükkanların, pastanelerin 1 numaralı tercihidir.

Yağ ve sıvı geçirmez, pratik, ekonomik, orjinal ambalajında, fast food, et ve et ürünleri, çikolata, şarküteri, unlu mamuller, peynir ve aynısı ürün satan firmaların 1 numaralı tercih olarak karşınıza çıkar. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak kısa sürelerde alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı şekilde ulaşmak için site içerisinde yer alan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Tam detaylı bir bilgi almak için mail adresimize mail atabilir ve dilediğiniz soruların yanıtlarını isteyebilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız