İletişim

444 4 165

Sanayi Streçleri

Firma politikamızın yardımı sayesinde aynı ürününü garantisinde istikrarlı olması gerekmektedir. Dürüst şekilde sizlere hizmetimizle sizi üstünlükle konumuna getirmek öncelikli hedefimizdir. Polietilen hammaddeden imal edilen streç filmler ürünlerin dağılmaya, tozlanma ve ıslanmaya karşı korur. Çeşitli ebatlarda imal edilen streç filmler yükleme ve sevkiyat esnasında basitlik sağlar.

Neden Sanayi Streç Filmi Kullanılır? Malzemelerin sarılarak korunmasıdır.

Paketleme Değerli eşyalara ilişkisi engel olarak korunmasını sağlamak Paletle sevkiyatı sağlanacak ürünlerin ambalajlarını bir arada tutarak paletin dağılmasını önlemek Palet Streç Film Özellikleri Nelerdir? Streç filmler, elastik yapılarından ötürü basit yapılır ve uygulandığı ürünün şeklini alır. Şeffaf oldukları amacıyla paketlenen ürünün dışardan görünmesine imkan verir, ürün satışında üstünlük sağlar.

Streç filmler, kokusuz oldukları amacıyla uygulandıkları üründe istenmeyen koku bırakmazlar. Streç filmlerle ürünlerinizi uzun vakit depolayabilirsiniz. 0 geri dönüşümü sağlanan bir üründür. Streç filmler, depolama ve nakliye işlerinizde kullanabileceğiniz en ekonomik ve en uygun ambalaj malzemesidir. Streç filmler ile ürünlerinizi dış hava koşullarından basitlikle koruyabilirsiniz. Bu şekilde işlemler yürütmek istersenizsitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız