İletişim

444 4 165

Kurumsal

Kurumsal olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz ürünlerin siparişlerini vermek için site içerisinden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim araçlarımız olarak sizlere mail adresimiz ve telefon numaramız bulunmaktadır. Dilediğiniz şekilde bizlere ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün kalitesinin son derece yüksek olduğu için kaliteli ürünler sizlerin olacaktır. Sizlere özel tasarımlar yaparak dilediğiniz şekilde kurumunuza ait tasarımlar sizlerin olacaktır. Yüksek kaliteli her ürün sayesinde sizlerin müşterisi sizlerden son derece memnun olacaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman önemsediğimiz bu sektörde sizlerin sayesinde bu sektörde zirvede yer almaya devam edeceğiz.

Teslimat işlemlerimizin son derece hızlı olması sayesinde sizlerde teslimatlarınız da sorun yaşamayacaksınız. İstanbul içinden sizlere hizmet veren şirketimiz İstanbul içi siparişlerinizi çok hızlı olarak gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti sayesinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Son teknolojik gelişmeler ile şirketimizi her daim yenileyerek en kaliteli ürünlerin sizler ile buluşmasını sağlamaya devam edeceğiz. Sektör içerisinde en hızlı şekilde işlemleri tedarik eden şirketimiz istikrarlı bir şekilde bu işlemlere devam edecektir.

WhatsApp WhatsApp Hattımız