İletişim

444 4 165

Plastik Köşebent

Kolinin ya da paketlerinin çemberleme işlemleri üzerinden zarar görmesini önlemek ilk hedef olarak belirlenmiştir. Bunun içinde köşelerine konularak bu işlemler gerçekleşir. Plastik köşebent, ürünlerinizin ambalajlaması ve taşınması esnasında zarar görmemesi, ürün kolisinin etrafına sarılan çember şeridin koliye zarar vermemesi amacıyla sarf edilen bir üründür. İhracat yapan seramik fabrikaları, ihracat yapan mermer fabrikaları da kullanmaktadır.

Granit fabrikaları, sert ve ağır ürün ihraç eden firmalar doğrulusunda kullanılmaktadır. Mermer ile seramik sektörü içerisinde plastik köşebendin çok önemli bir yer edindiği bilinmektedir., Çelik ve plastik çemberleme de koruyucu olarak kullanılmaktadır. Ürün içinde çemberin gerdirilmesinden sonra tam olarak hasar oluşmaması gerekmektedir. Poleyster, lifli kompozit, çelik ve plastik çemberler üzerinde de koruyucu olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Çemberlerin gerdirilmesinden dolayı da oluşmuş olan hasarlar azalmaktadır. Değişik ölçülerde ve renklerde alternatifler mevcuttur. Bu alternatifleri tam olarak öğrenmek isterseniz sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yer alan mail adresimiz ve telefon numaramız sayesinde 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız