İletişim

444 4 165

İp Çeşitleri

Sitemiz içerisinde yer alan seçenek bolluğu gibi ip çeşitlerinde de seçenek bolluğu yer almaktadır. KARDE RİNG PAMUK İPLİĞİ Karde ring pamuk iplikleri, penye pamuk iplik üretimine göre daha kısa pamuk elyafından üretilmiş, tarama prosedürü yapılmamış pamuk ipliğidir. Bu iplikler pürüzlü bir yüzeye sahiptir. Dokuma ve örme pazarında sarf edilen bu ipliklerin bükümü triko amacıyla düşük, dokuma amacıyla daha yüksek yapılır.

OPEN-END PAMUK İPLİĞİ Açık-uç eğirme sistemine göre imal edilen ipliklerdir. En çok sarf edilen tekniği rotor iplikçiliğidir. Pamuk ve pamuk tarzı elyaflar kullanılabilir. Rotorun amacıyla düşen elyafların santrifüj kuvvetinin etkisiyle eğrilmesi sistemine dayanır.

KAMGARN YÜN İPLİĞİ Yün iplikçiliği metodudur. Uzun ve ince yün elyaflarının taranmasıyla ve daha sonra eğrilmesiyle elde edilen kaliteli yün ipliğidir. Kamgarn iplikçiliğinde makine parkı, ştrayhgarna göre çok uzundur. Ş

TRAYHGARN YÜN İPLİĞİ Kısa lif seviyesi yüksek, taranmamış yün elyaflarının ştrayhgarn teknolojisine göre işlenmesi ile elde edilir. Kamgarn ipliklere göre çok kısa bir makine parkı vardır. Harman-hallaç dairesinden sonra taraklama prosedüründen geçirilir. Aradığınız iplik çeşitlerini sitemizde yer alan mail adresi ya da telefon numaralarımızdan tam olarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız