İletişim

444 4 165

Geçmeli Kutu

Kesimli kutunun ve kolilerin, üretimin adımında kalıbın bir diğer söyleyişin bıçak gerektirenini kutu ve koli türleridir, bunlara genelde de koli denilmez, kutu denilir. Geçmeli kesimli kutular tek dalga oluklu mukavva cinsinden mukavvalarla üretilirler, E Dalgasının, B Dalgasının ya da C Dalgasının oluklu mukavva kullanılarak üretilebilir, genelde ofset baskılı olarak tercih edilmesinin yanı sıra flexo baskı yöntemi kullanılarak su bazlı baskılı olarak da üretimi yapılabilir.

Bu tarz bir kutuyu sipariş verirken sipariş miktarının çok mühim olduğunu unutmamak gereklidir, zira bu tarz kutularda yapımcı firmalar belirli bir sipariş miktarı yakalayamazlarsa üretim yapamazlar. Kutuların, pizzanın kutusundan, lahmacunun kutusuna kadar birçok kutunun sizlere hizmet verildiği belirtilmektedir.

Ayrıca elektronik parçanın kutusundan, kimyevi maddenin kutusuna, tıbbi malzemeden tutun da parfüm kutusuna ya da kitap kutusunun, albüm kutusu gibi farklı farklı sektörlere hitap etmektedir, tüketimi insan oğlunun hayal kuvveti ile sınırlıdır, onun amacı ile belirli başlı bir sektörde kullanılmaz derhal her sektörde kullanıma ideal bir kutu şeklidir. Bu şekilde işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilir ve en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız