İletişim

444 4 165

Çuval

Müşterilerin her daim gereksinimlerinin en ekonomik düzeyde karşılamasını hedefleme durumda mühendislik ve imalat özelliklerinin siz kıymetli müşterilerimizin amacıyla birleştirdik. Son teknolojik ekipman sahip olduğumuz iş deneyimini son teknolojilerle harmanlayarak kaliteli hizmet çözümleri sunmaktayız.

Güvenilirlik, doğruluk dürüstlük ve disiplin gibi etik değerlere sahip olan firmamız güvenilirliğinde adresi. Çuvallar taşıma ve ürün özelliklerine göre değişik kalınlık, sıklık ve gramajlarda yuvarlak dokuma makinalarında üretilir. Ürün Özellikleri: Birçok ürününü hızlı bir şekilde paketleme işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Sizlerde bu işlemleri gerçekleştirmek için bizler ile çalışabilirsiniz.

• Eni 25 cm ile 85 cm genişliklerde üretilebilir.

• 500 ve 1000 adetlik balyalar durumunda ambalajlanabilir.

• % 100 geri dönüştürülebilir.

• Rulo durumunda hortum kumaş şeklinde üretimi yapılabilir.

Pamuk ve tütün ambalajlanmasında. Muhtelif tohumların ambalajlanmasında. Muhtelif besi yemleri ve saman ambalajlanmasında. Gübre ambalajlanmasında. Tekstil sektöründe. Kuarz, muhtelif madenler ve minerallerin ambalajlanmasında. Ambalaj aşamalarınızı için her daim sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.Daha fazla bilgi için mail adresimize ya da telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız