İletişim

444 4 165

Çöp Poşetleri

Şirketimiz insanların hayat niteliklerini daha basite daha iyiye götürmeye yönelik firma vaadini vurgulamaktadır. Çöp torbası, buzdolabı poşeti başta olmak üzere, alüminyum folyo, streç film, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, sünger, cam bezi ve temizlik bezleri gibi mamullerin de ilavesiyle daha geniş ürün yelpazesine sahip oldu. Ambalaj, hastane, ev dışı tüketim ve de perakende sektörlerine özel mamuller üreterek liderlik yaptı.

Çöp Torbaları ekonomik oldukları kadar dayanıklıdır. Sızdırmazlık seviyesi kusursuz olan atık idaresi grubundaki bütün mamulleri, 0 geri dönüştürülebilir plastikten üretilir. Bunun yan ısıra tabiatta bakterilerin yiyerek yok edebileceği düzeyde çözünen, bitkisel nişastadan elde edilen tabiatta çözünür çöp torbaları da bulunmaktadır. Standart alışveriş poşetleri fazlası kez ya delik ya da mutfak standartlarına aykırı ölçülerde olabilir.

Yalnızca saniyesel atıklar değil; sulu ve istenmeyen kokulara yol açabilen mutfak artıkları da özel mamullerle profesyonelce yönetilmeye gereksinim duyar. Çöp Torbaları, kokulu ve büzgülü modelleriyle evde kullanım amacıyla bütün bu gereksinimlere en kuvvetli şekilde cevap verir. Geniş hacmi ve büyük boyu ile bütün çöplerinizi sığdırabilir, tertemiz koşullarda çalışabilirsiniz. Geniş bir hacme sahip olan bu çöp torbaları, apartman site ve iş bölgelerinde ağır çöplerin toplanmasında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız