İletişim

444 4 165

Yağlı Kağıt

Yağ ve sıvı geçirmez, pratik, ekonomik, orjinal ambalajında yer alır. Bu ürünlerimiz stoklarımızda her vakit yüklü miktarlarda bulunmaktadır. Tek tıkla, maksimum 3 iş günü ortamında kargoya teslimat yapılmaktadır. Bu ürünümüz mimarlar ve sanat fakültesi öğrencileri doğrulusunda da aydınger kağıt olarak kullanılmaktadır.

Bu ürünümüz fast food, şarküteri ürünleri, çikolata, et ve et ürünleri, unlu mamuller, amacıyla restoranlarda, çikolata butiklerinde kasaplarda, pastanelerde, şarküterilerde kullanılır. Sunduğumuz çözümler ortamında gıdaya ilişkiye uygun, kağıt yüzeyinde kaygan bir film tabakası meydana getiren silikon yağları ile su iticiler yer alır.

Kağıda yüksek düzeyde kayganlık, yapışmazlık, su ve yağ iticilik, yüksek ısı dayanımı ve yanmazlık gibi bilhassa kazandıran bu çözümler bilhassa yaş ve kuru sebze, meyve ve deniz mahsulü gibi sulu ve nemli besinlerin ve ilaveten peynir, kek, pasta, çikolata, tatlı gibi yağlı ve yapışkan besinlerin tertemiz olarak işlenmesi, pişirilmesi, ambalajlanması, paketlenmesi, nakliyesi ve depolanması amacıyla lüzumlu yağlı kağıtların ve karton ambalajların imalatı amacıyla idealdirler. Sistem üzerinden bize ulaşarak hızlı şekilde işlemleriniz gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız