İletişim

444 4 165

Ofset Baskılı Kutu

Ofset baskılının karton kutusu tiplerinin bilhassa ofset baskı teknolojisindeki kalitesi son derece ön plandadır. Baskı olanağının ile kullanımın olanağı da bulmaktadır. Ofset Baskılı Kartonun Kutusu modellerinin hayatın her alalında da karşımıza çıkacak mamuller olarak da adlandırılır.

Ofset Baskılı Karton Kutu Kullanım alanları:

* Çeşitli Stantlarda

* Display kutuları olarak

* Oto Güneşliği olarak

* Çeşitli kutu olarak Ofset kutu oluklu ondüle kağıdının kroma karton üstüne sıvama durumuyla ortaya gelen kutu çeşididir. Ofset kutunun başka kutu ambalaj tiplerinden asli farkı üstüne aniden çok rengin baskı yöntemi olarak uygulanabilir olmasıdır. Mesela bir ürüne ait fotoğraf, ofset kutunun üstüne baskı olarak uygulanabilir.

Baskının yanı sıra oluklu ondüle üstüne sıvanacak kroma kartonu istenilen kalınlıkta tercih edilebilir. Ambalajın manzara olarak da üstünün bir meziyetin kazandıranın ofset kutunun başta ayakkabısı, yedek parça gibi durumlar kullanılır. Gıda, otomotiv, tekstil sektörlerinin sıkça kullanıldığı bilinmektedir. Müşteri memnuniyeti bizlere sağladığı yararları son derece bildiğimiz için zirvede yer almaya sizler sayesinde devam edeceğiz. Kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız bizler ile çalışarak bunlara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız