İletişim

444 4 165

Market Poşeti

Baskılı Poşetler de bütün ürün gamına sahibiz. Dijital baskılı poşet ve atlet poşet ile mağaza poşeti hem de yumuşak saplı poşet ve market poşeti dahil bütün poşet üretimlerimiz mevcuttur. Baskılı poşet fiyatları ve en ucuz baskılı poşetler sizler amacıyla en ucuz baskılı poşet fiyatları ile Oruçoğlu Ambalaj da. hizmet niteliğimizi kesinlikle görmelisiniz.

Ülkemizin en ucuz baskılı poşet fiyatları burada sizlerle. Ürünlerimizde tespit edilen kalite, atlet poşette de karşınızda, bütün atlet poşetler en uyguna burada en iyi poşet fiyatları firmasında sizlerle. Marketler ve manavlar en çok kalsidli poşet kullanırlar. Mağazalar: F2 nitelikli olan poşetler kullanırlar, şunların daha ziyadesi ise legeçmeli olan poşetlerdir. Lüks mağazaların ise F2 orijinal ürünü kullanırlar. Poşetlerin Elgeçmeli, Takviyelisi ya da yumuşak saplısı poşetlerdir.

Genellikle tek renkli baskılı poşetler kullanılır. İki renkli poşetlerde birçok yerde kullanılmaktadır. Bu şekilde sitemizden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tam olarak bilgi almak istiyorsanız mail adresimiz ya da telefon numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız