İletişim

444 4 165

Kraft Yağlı Kağıt

Kraft kolisinin yüksek performanslı olarak bir kapasiteye sahip olduğunu bilmek gerekir.Oluklar arasının da hava sirkülasyonuna yardımıyla titiz ürünlerinin ani ısı değişimlerine de karşı korumaktadır. Tek oluklu ya da çift oluklu mukavvadan oluşturulan kolilerde direnç gerçekleştiren kağıt cinsi krafttır. Kraftın suyu emiş kuvveti daha azdır, neme dayanıklıdır ve sert bir kağıt cinsidir. Koyu bal renginde, parlak ve yağlı bir kağıttır.

Bu kağıt oluklu mukavva kolide kullanıldığında netice olarak kolide yüksek mukavemet elde edilir. İhracatta ve özellikle uzun bir yolculuk geçirecek olan ürünlerin ambalajında kraftlı koli tercih edilmektedir. Tek oluklu ya da çift oluklu mukavvadan oluşturulan kolilerde direnç gerçekleştiren kağıt cinsi krafttır.

Kraftın suyu emiş kuvveti daha azdır, neme dayanıklıdır ve sert bir kağıt cinsidir. Koyu bal renginde, parlak ve yağlı bir kağıttır. Bu kağıt oluklu mukavva kolide kullanıldığında netice olarak yüksek dayanıklılık elde edilir. Bu sayede sizlerde sitemiz üzerinden alışveriş yaptığınız taktirde en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim için önemlidir. Zirvede yer almaya bu sayede devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız