İletişim

444 4 165

Dar Kesimli Kutu

Kesimli olan kutuların, pizza kutusu ya da lahmacun kutusunun, elektronik parça kutusundan, kimyevi madde kutusu gibi ya da tıbbi malzemeden tutun da bir çok parfüm kutusuna ya da kitap kutusu, albüm kutusu gibi farklı farklı sektörlere hitap etmektedir, tüketimi insan oğlunun hayal kuvveti ile sinirlidir, onun amacıyla belirli baslı bir sektörde kullanılmaz derhal her sektörde kullanıma ideal bir kutu seklidir.

Dar Kesimli Kutu, teleskopik kutu olarak ta piyasada bilinir, kutu kapak birdir, özel makina üretimlerinde ki ürünlerin dolumu amacıyla kullanıldığı gibi, manuel katlamada yapılabilir, son vakitlerde pizza, pide kutuları da bu tarza dönmüştür. Bu tarz kutular özel bıçaklı kesimli kutulardır.

Dar kesimli kutu aynı vakitte tek parça teleskopik kutu diye de adlandırılmaktadır, genelde otomatik dolum makinalarında kapatılan bu kutu çok hedefli olmasından el ile de kapatılmaya idealdir, sağlam tüketim mallarından et ürünlerine kadar pek çok sektörde kullanılmakta aynı vakitte son vakitlerde pizzacıların rağbet ettiği bir üründür, üst üste istiflemeye ideal olmasından istife sağlamdır ve aynı vakitte baskılı olarak üretilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız