İletişim

444 4 165

Bubble wrap

İki tane polietilen ve polipropilen filmin tabakasından arasına tam olarak balonlu olan bir ara kat yaratmak amaçlanmıştır. Bu durumdan sonra ise lamine olarak edilen bir ambalajın malzemesi söz konusudur. Tam bir sonuç yaratılır ise sarılmış olanın ürünler açısından, çevresinde de hava yastığının vazifesinin görerek ürünlerinizin her türlü bir hava şartlarından ve darbelerinden de korunmasını sağlar.

Balonlu naylon sarıldığı ürünlerin çevresinde hava yastığı vazifesi görerek ürünlerinizin hava şartlarından ve darbelerden korunmasını sağlar. Hava durumlarının şartların her daim önemli olarak bulunduğu ambalaj işlemlerinde sizlerde en iyi şekilde ambalaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Darbelerden son derece dayanıklı bir şekilde çıkan ürünleriniz sizler adına en iyi hal olarak karşılayacaktır.

Önceleri ürünlerini dış etkenlerden güvenliğini sağlamak amacıyla düz plastik filmlere saran kullanıcılar, düz plastik filmlerin yalnızca bölgesel etkilere karşı koruma sağladığını ancak, darbelere, düşmelere, çizilmelere ve başka bir grup sert dış etkilere karşı koruma sağlamadığını görmeleri üstüne üreticiler, bu film içerisinde hava balonları ile koruyucu bir malzeme oluşturarak üretme gereksinimi duymuşlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız