İletişim

444 4 165

Beyaz Pat Pat

Eşyaların taşıması açısından korunma amaçlı genel olarak kullanılan hava kabarcıklı bir balonlu patpat naylonlar şirketimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Balonlu ambalaj naylonu iki adet polietilen ya da polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat yaratarak imal edilen havalı ambalaj malzemesidir. Balonlu naylonun sarıldığı ürünlerinin çevresinde de hava yastığının vazifesi söz konusudur.

Görerek ürünlerinizin havasal şartlardan ve darbelerinden korunmasını sağlamaktadır. Havasal şartların her daim önemli olduğu ambalaj işlemlerinde sizlerde en iyi şekilde ambalaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Darbelerden son derece sağlam bir şekilde çıkan ürünleriniz sizler adına en iyi durum olarak karşılayacaktır.

Ürün Özellikleri:

Balonlu naylon ile ambalajlama yaptığınız ürünün çevresinde yastık vazifesi görür, balonlu naylon her türlü hava şartlarında koruma sağlar vuruşa karşı mamulünüzü korur, sürtünmelere karşı ürününüzü çizilmekten kurtarır. Ürün özelliklerinin tam olarak sizlere sunulması şirketimiz tarafından garanti altına alınmıştır. Sizlerde bizler ile çalışarak en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyelere çıkarmak adına adımlar atan şirketimiz sizlere bunları sağlamaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız