İletişim

444 4 165

Arşiv Kolisi

Arşiv Kolisi

Arşiv Kolisi

Arşiv kolileri çeşitli boyut ve ebatta olup kişilerin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren kutulardır. Bu koliler herhangi bir amaçla kullanılan kolilerde olabilir.

Arşiv kolileri çeşitli boyut ve ebatta olup kişilerin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren kutulardır. Bu koliler herhangi bir amaçla kullanılan kolilerde olabilir. Yeter ki kişilerin içerisine koyacakları evrak veya dosyaları alabilsin. Arşiv kolileri kişilere göre değişir. Dosya düzenlemede de kolaylık sağlar. Düzenli ve tertipli çalışanlar için vazgeçilmez. Neyi nereye koyduğunu bilmek isteyen herkesin tercihi. Arşiv Kutusu büro ve işyerlerinde dosya ve klasörlerimizi arşivlenmesi amacıyla imal edilir. Aynı vakitte Sgk Kolisi, Evrak Kolisi, Dosya Kolisi, Dosya Kutusu gibi isimlerle de adlandırılır.

Arşiv Kolisi sağladığı üstünlük ve rahatlıkla yalnızca işyerlerinde değil evlerde de Taşıma Kolisi, Oyuncak Kolisi, Dergi Ve Gazete Kolisi gibi hedefler amacıyla kullanılabilir. Bu koliler yardımıyla detaylı malzemeler toparlanır. Arşiv kolisinin ve Arşiv Kutusunun sağladığı rahatlıklardan birisi yandan tutmalı olması, öteki ise kendinden kapağı olmasıdır.Firmamız Her türlü koliyi müşterilerimizin istekleri tarafında üretebilir. Kolilerde istenilen boyut, baskı ve kesim uygulanabilir. Ofis ve bürolarınızdaki arşivlerinizi muhafaza etmek sorun olmasın. Belirli boyutlardaki arşivleme kolilerimizi kargo ile adresinize kadar gönderiyoruz. İmal ettiğimiz arşiv kolileri oluklu mukavvadan mamuldür. Kamu kurumları tam olarak ve özel şirketlerinin evrak ya da arşivleme çalışmalarının da tercihler için ettiği her ebat arşivin kutusu özel imalatı da istek çalışmalarına göre yapılabilir. Aşağıda stoklarımızda sahip olunan hazır arşiv kolilerini bulabilirsiniz. Özel boyut ve baskılı arşiv kolisi istekleriniz amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

WhatsApp WhatsApp Hattımız